Planujesz przyjęcie? Hotel Jarzębata w sercu górskiej Wisły to wspaniałe miejsce do jego organizacji :-). Wybudowaliśmy go zaledwie rok temu i mamy naprawdę fajne sale – różnej wielkości – mogące pomieścić od 10 do 150 osób, które świetnie nadają się na wesela, uroczystości pierwszej komunii czy inne ważne imprezy rodzinne (także te smutniejsze, jak stypy).

Spotkasz u nas przyjazną obsługę, będziesz mógł cieszyć się smacznym jedzeniem i świetną atmosferą. Cały nasz zespół zrobi wszystko, żeby Twój dzień był niezapomniany.

W Hotelu Jarzębata traktujemy każdego gościa, jak dobrego znajomego, a każde zlecenie realizujemy z myślą o indywidualnych potrzebach. Jesteśmy dumni z naszego rodzinnego podejścia i staramy się, żeby każda impreza była wyjątkowa. Nasze nowoczesne, przytulne wnętrza i świetna lokalizacja sprawią, że spotkanie u nas będzie czystą przyjemnością.

Jeśli chodzi o menu i ceny, to wszystko ustalamy indywidualnie, aby dopasować się do Twoich potrzeb i budżetu. Ceny będą ustalane „od osoby”. Dlatego jeśli któryś z Twoich gości jest zwolennikiem diety vege, wydaje nam się, że uda nam się coś przygotować. Oczywiście wiedząc o tym odpowiednio wcześniej :-).

Jeśli masz ochotę zorganizować swoje przyjęcie w naszym Hotelu, zadzwoń do nas pod numer +48 790 366 791, żeby porozmawiać o ofercie i ustalić szczegóły. Chcemy, aby wszystko było idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, dlatego każdą propozycję menu i cen ustalamy indywidualnie. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami!